Bolu Haberleri, Bolu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Huzurevi sakinleri Highway’de gönüllerince eğlendi

M. Arif Tuncer ve AVM yöneticileri Yaşlılar Haftası nedeniyle huzurevindeki yaşlıları alışveriş merkezinde misafir ettiler. Canlı müzik eşliğinde gönüllerinde eğlenen huzurevi sakinleri keyifli bir gün yaşadılar.

Bolu ekonomisine katkısıyla binden fazla kişiye istihdam sağlanan Bolu Dağı’ndaki Highway Outlet Alışveriş Merkezi, diğer yandan da sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor. Alışveriş merkezinin Genel Müdürü Dr. M. Arif Tuncer, ve AVM yöneticileri Yaşlılar Haftası nedeniyle İzzet Baysal Huzurevi’nde kalan 60 yaşlıyı AVM’de misafir etti.

İlk olarak alışveriş merkezinde bulunan restoranda yemek yiyen huzurevi sakinler, daha sonra kendileri için hazırlanan eğlencede müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler. Müziklerle coşan yaşlılar, bilorda ve bowling oynayarak da stres attılar. Yaklaşık 2 saat boyunca keyifli dakikalar geçiren huzurevi sakinleri AVM Genel Müdürü Dr. M. Arif Tuncer ve etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Bir önceki yazımız olan Kereste atölyesinde çıkan yangın 4 saatte söndürülebildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi