Bolu Haberleri, Bolu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hastanede tedavi gören Alaattin Çakıcı’dan sosyal medya tepkisi

Çakıcı, kendisi adına açılan bazı sahte sosyal medya hesaplarından referandumda hayır oylarını destekleyeceği şeklindeki ifadelere, “Referandum ile ilgili hala birileri Alaattin Çakıcı’nın evet ya da hayır demesine bakıyorsa beynini kiraya vermiştir” dedi.

“Geçirmiş olduğum ameliyattan dolayı önce Rabbime hamd ve şükürler olsun. Ameliyatımda bulunan tüm doktorlara ve sağlık görevlilerine tek tek teşekkür ederim. Duasını benden esirgemeyen herkesten Rabbim razı olsun. Sosyal medya da referandum ile ilgili benim adıma yorum getirenler bulunmakta. Kimse kimsenin beynine ipotek koyma hakkına sahip değildir. Ben söylüyormuşum gibi, benim adıma kimse konuşamaz. Kimsenin bu yetkisi yoktur. Alaattin Çakıcı’yı sevmek farklı bir şey, Alaattin Çakıcı’yı gerçekten seviyor veya dostuysa, yanlışını da dile getirmek diplomatik bir dil ile, insan olmanın gereğidir.”

Bir önceki yazımız olan 28 suçtan aranan şahıs kıskıvrak yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi