Bolu Haberleri, Bolu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Abant’ta sömestr yoğunluğu

Bolu’nun tabiat güzelliklerinden Abant Tabiat Parkı, sömestr tatilini geçirmek için gelen vatandaşların akınına uğradı. Tabiat parkı girişinde 5 kilometre araç kuyruğu oluştu.
Bolu’da tatilcilerin yoğun olarak ziyaret ettiği Abant Tabiat Parkı kar yağışıyla birlikte beyaza büründü. Abant’ta karlar içinde sömestr tatilini geçirmek için gelen tatilciler, park girişinde 5 kilometreye varan araç kuyrukları oluşturdular. Abant’ta güneşin kendisini hissettirmesiyle birlikte çocuklarıyla göl çevresinde yürüyüş yapan tatilciler, donan Abant Gölü’nü arkalarına alarak bol bol fotoğraf çektirdi. Aileleriyle birlikte karın tadını çıkaran çocuklar ise yanlarında getirdikleri kızaklarla kaydılar.
İstanbul’dan sömestr tatilini geçirmek için ailesiyle birlikte gelen Elif Köksal, öğretmeninin kendisine kar ödevi verdiğini belirterek, Öğretmenim bana bu ödevi verdiğin için çok teşekkür ederim. Abant çok güzel bir yer. Kızaklarla kayıyoruz şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Bolu’da ’Asayiş Huzur’ uygulaması yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi