Bolu Haberleri, Bolu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

3 tır dolusu yardım Halep’e gönderildi

Bolu Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından Halep kentindeki yardıma muhtaç Suriyeliler için “insanlık ölmesin” sloganıyla başlatılan yardım kampanyası kapsamında gıda, giyim ve sağlık malzemesi yüklü 3 tır dualarla yola çıktı.
Suriye’nin Halep kentindeki yardıma muhtaç Suriyeliler için “Halep’te insanlık ölmesin” sloganıyla yardım kampanyası başlatan ve geçtiğimiz ay 7 tır insani yaşam malzemesi gönderen Bolu Belediyesi ve İl Müftülüğü, kampanya kapsamında 2’nci sevkiyatını gerçekleştirdi. Bolululardan toplanan gıda, giyim ve sağlık malzemesi yüklü 3 tır, İl Müftülüğü önünden dualarla yola çıktı.
Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, “Bolu Elhamdülillah Halep’teki Müslüman kardeşlerimize el uzatma, onların yaralarını sarma konusunda bugüne kadar gereğini yaptı, yapmaya da devam ediyor. Bizde Bolu Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de her türlü hayırlı işin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi

Bir önceki yazımız olan Bolu Belediyesi Ücretsiz Kayak Eğitimine Başladı başlıklı makalemizde Arkut Dağı, basladi ve Belediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi